Znajdź autobus z Alessandria do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z51,27zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 51,27zł
Czas podróży 1 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 22:45
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 62km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Alessandria do Genua

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Alessandria do Genua. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Alessandria do Genua?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Alessandria do Genua za jedyne 11,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 12,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Genua?

Autobusy z Alessandria do Genua wyjeżdżają ze stacji Alessandria i przyjeżdżają na stację Genoa (Piazza Della Vittoria) and Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station).

Cena biletu Alessandria - Genua dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
32 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Alessandria do Genua


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Alessandria do Genua, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Alessandria do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Alessandria do Genua?

Na trasie z Alessandria do Genua, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Alessandria do Genua, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Alessandria - Genua?

Pierwszy autobus odjeżdża z Alessandria o 22:08, a ostatni o 22:08. Podróż trwa średnio 1 hour and 12 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 5 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Alessandria - Genua?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Alessandria do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.