• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Augustów do Katowice Starting from 90,61 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Katowice

Znajdź swój autobus z Augustów do Katowice na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Augustów do Katowice z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Augustów do Katowice?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Augustów do Katowice od 90,61 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Augustów do Katowice wynoszą średnio 97,86 zł.



Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Augustów - Katowice?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również Flixbus, oferujący przejazdy do Katowice.

Augustów do Katowice przez autobus

Najlepsza cena 90,61 zł
Czas podróży 11 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 02:45
Ostatni odjazd 14:35
Odległość 481 km

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
5
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
90,61 zł
Cena maksymalna
108,75 zł

Augustów - Katowice

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 11 h 20 min
Augustów, ul.29 Listopada, Dom Nauczyciela/Fregata - Katowice Sądowa
02:45 - 14:05
90,61 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 11 h 10 min
Augustów Wojska Polskiego - Katowice Sądowa
02:55 - 14:05
90,61 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 11 h 7 min
Augustów, ul.29 Listopada, Dom Nauczyciela/Fregata - Katowice Sądowa
14:28 - 01:35
99,68 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 11 h
Augustów Wojska Polskiego - Katowice Sądowa
14:35 - 01:35
99,68 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 11 h 17 min
Przewięź - Katowice Sądowa
14:18 - 01:35
108,75 zł

Kiedy odjeżdżają autobusy do Katowice?

Podróż z Augustów do Katowice zajmuje około 11 h 10 min, lub nawet :11 h, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Augustów o 02:45, a ostatni o 14:35.

Jak nazywają się stacje w Augustów i Katowice?

Autobusy z Augustów do Katowice wyjeżdżają ze stacji Augustów, ul.29 Listopada, Dom Nauczyciela/Fregata, Augustów Wojska Polskiego and Przewięź i przyjeżdżają na stację Katowice Sądowa.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Augustów do Katowice może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Augustów do Katowice?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Augustów do Katowice. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Katowice z Augustów, dostępnych jest 5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.