Znajdź autobus z Biała Podlaska do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 28,43 zł
Czas podróży 2 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd 04:20
Ostatni odjazd 16:45
Odległość 145 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Biała Podlaska do Warszawa

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Biała Podlaska do Warszawa w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Biała Podlaska do Warszawa?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Biała Podlaska do Warszawa za jedyne 28,43 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 31,02 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

26,08 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Biała Podlaska do Warszawa

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Biała Podlaska do Warszawa?

Pierwszy autobus odjeżdża z Biała Podlaska o 04:20, a ostatni o 16:45. Podróż trwa średnio 2 h 48 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 h 40 min.

Jako że podróż z Biała Podlaska do Warszawa nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Warszawa z Biała Podlaska?

Dostępnych jest 8 połączeń autobusowych na trasie z Biała Podlaska do Warszawa. Większą część tych połączeń, dokładniej 8, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Biała Podlaska do Warszawa dostępnych jest 8 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.