Autobus Białystok - Gdańsk ceny od 69,61 zł

Rozpocząć z
69,61 zł
Odkryć

Białystok do Gdańsk przez autobus

Podróż z Białystok do Gdańsk przez autobus wynosi 326,84 km i zajmuje 9 godz. i 2 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:20, a ostatnim o 18:00. Możliwe jest podróżowanie z Białystok do Gdańsk przez autobus za jedyne 69,61 zł lub aż 274,61 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 69,61 zł.

Najniższa cena69,61 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 2 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena69,61 zł
Wyzsza cena274,61 zł
Pierwszy wyjazd00:20
Ostatni wyjazd18:00
Dystans326,84 km
OdjazdBiałystok
PrzyjazdGdańsk
Przewoźnicy

Autobus Bilety od Białystok do Gdańsk

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Znajdź połączenie autobusowe z Białystok do Gdańsk na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Białystok do Gdańsk. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Białystok do Gdańsk?

Bilety autobusowe z Białystok do Gdańsk kosztują średnio 127,11 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Białystok do Gdańsk za jedyne 69,61 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Białystok - Gdańsk?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Białystok do Gdańsk.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Podróż autobusem z Białystok do Gdańsk trwa 9 godz. i 2 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 18:00. Pierwszy autobus do Gdańsk odjeżdża o 00:20, a ostatni o 18:00. Podróż trwa 9 godz. i 2 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :7 godz. i 5 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Białystok do Gdańsk?

Autobusy z Białystok wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Białystok do Gdańsk?

Dostępnych jest 6 połączeń autobusowych na trasie z Białystok do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Białystok do Gdańsk autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Białystok do Gdańsk, dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 4 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Białystok do Gdańsk

Tanie bilety autobus od Białystok do Gdańsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Białystok do Gdańsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Białystok do Gdańsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Białystok do Gdańsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Białystok do Gdańsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 60,62 zł do 144,10 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 58% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Białystok do Gdańsk

Najtańsze bilety autobusowe Białystok - Gdańsk można znaleźć już za 97,50 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 195,53 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 349,20 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Gdańsk

Podróżując autobusem do Gdańsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Białystok do Gdańsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Białystok do Gdańsk przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Białystok do Gdańsk Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
22.88kg
Autobus
24.51kg
Lot
65.37kg
Samochód
52.29kg

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Białystok do Gdańsk?
Bilet autobus z Białystok do Gdańsk to 127,11 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 69,61 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Białystok do Gdańsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Białystok do Gdańsk, to 69,61 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Białystok a Gdańsk przez autobus?
Białystok do Gdańsk to 326,84 km.
Jak długo trwa autobus między Białystok a Gdańsk?
Białystok do Gdańsk to średnio 9 godz. i 2 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 5 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Białystok na Gdańsk?
Białystok do Gdańsk ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Białystok do Gdańsk?
Najwcześniejszy autobus od Białystok do Gdańsk rozpoczyna się pod adresem 00:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Białystok do Gdańsk?
Najnowszy autobus od Białystok do Gdańsk odchodzi o 18:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Białystok do Gdańsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 69,61 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Białystok do Gdańsk?
Istnieje średnio 2 z Białystok, aby przejść do Gdańsk.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Białystok a Gdańsk przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Białystok a Gdańsk to 7 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Białystok do Gdańsk?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Białystok a Gdańsk.
Jakie są emisje CO2 dla Białystok do Gdańsk przez autobus?
Podróż autobus z Białystok do Gdańsk generuje 24.51kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Białystok

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Białystok

Trasy międzynarodowe z Białystok i okolic

Inne miejsca docelowe z Białystok

Główne połączenia kolejowe do Gdańsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy