Znajdź autobus z Białystok do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32 zł
Czas podróży 5 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 03:00
Ostatni odjazd: 18:00
Odległość 294km

Znajdź swój autobus z Białystok do Łódź na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Białystok do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Białystok do Łódź?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Białystok do Łódź za jedyne 7,48 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 17,96 zł.

Jak nazywają się stacje w Białystok i Łódź?

Autobusy z Białystok wyjeżdżają ze stacji Bialystok PKS Nova and Białystok Bohaterów Monte Cassino i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna.


Jako że podróż z Białystok do Łódź nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Białystok?

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Białystok do Łódź?

Podróż z Białystok do Łódź zajmuje około 5 hours and 40 minutes, lub nawet 5 hours and 30 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Białystok o 03:01, a ostatni o 18:08.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Białystok - Łódź?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Białystok do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.