Znajdź autobus z Białystok do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34,13zł
Czas podróży 5 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 03:00
Ostatni odjazd: 18:00
Odległość 294km

Znajdź swój autobus z Białystok do Łódź na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Białystok do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Białystok do Łódź?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Białystok do Łódź za jedyne 7,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 15,48 zł.

Jak nazywają się stacje w Białystok i Łódź?

Autobusy z Białystok wyjeżdżają ze stacji Bialystok PKS Nova i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna.

Cena biletu Białystok - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
44,86 zł42,72 zł38,40 zł Więcej Więcej 40,58 zł34,13 zł

Jako że podróż z Białystok do Łódź nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Białystok?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Białystok do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Łódź z Białystok, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

O której odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Białystok o 03:01, a ostatni o 18:01. Podróż trwa średnio 5 hours and 33 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours and 20 minutes.

Przejazd autobusowy z Białystok do Łódź: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Białystok to Łódź with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.