Znajdź autobus z Bielsko-Biała do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4,23zł
Czas podróży 1 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd: 05:20
Ostatni odjazd: 23:20
Odległość 48km

Autobusem z Bielsko-Biała do Katowice: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Bielsko-Biała do Katowice z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Bielsko-Biała do Katowice?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 1.155,50 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 0,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Bielsko-Biała do Katowice?

Autobusy z Bielsko-Biała do Katowice wyjeżdżają ze stacji Bielsko-Biala, Ul. Warszawska, Naprzeciwko Dworca PKS and Bielsko Biala Central Bus Station i przyjeżdżają na stację Katowice Bus Station, KATOWICE D.A. Ul. Skargi, Katowice Central Bus Station and Katowice Lotnisko, Pyrzowice, Wolności.

Cena biletu Bielsko-Biała - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
11 zł11 zł11 zł11 zł11 zł11 zł Więcej
Więcej 4 zł Więcej 4 zł4 zł6 zł Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Katowice z Bielsko-Biała?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Bielsko-Biała do Katowice. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Katowice w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Bielsko-Biała do Katowice, dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. 1 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Bielsko-Biała - Katowice?

Średnia długość podróży to 1 hour and 16 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w 50 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:12, a ostatni o 23:02.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Bielsko-Biała do Katowice?

You can travel by bus from Bielsko-Biała to Katowice with FlixBus, BUZZbus, AD Eurotrans, Plominski and Leo Express.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.