Znajdź autobus z Bielsko-Biała do Opole

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Opole

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 21,30zł
Czas podróży 5 h 53 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 08:20
Ostatni odjazd: 17:10
Odległość 124km

Znajdź swój autobus z Bielsko-Biała do Opole na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Bielsko-Biała do Opole. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Bielsko-Biała do Opole?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Bielsko-Biała do Opole od 4,98 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Bielsko-Biała do Opole wynoszą średnio 9,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Bielsko-Biała - Opole wyjeżdżają ze stacji Bielsko-Biala i przyjeżdżają na stację Opole Pl. Kopernika, Opole and Opole, Port Sindbad.

Cena biletu Bielsko-Biała - Opole dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 26 zł

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Bielsko-Biała do Opole, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Bielsko-Biała do Opole, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Opole z Bielsko-Biała?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Bielsko-Biała do Opole. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Bielsko-Biała a Opole. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

O której odjeżdżają autobusy do Opole?

Podróż z Bielsko-Biała do Opole zajmuje około 5 hours and 47 minutes, lub nawet 5 hours and 15 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Bielsko-Biała o 08:12, a ostatni o 15:07.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Bielsko-Biała - Opole?

You can travel by bus from Bielsko-Biała to Opole with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.