Znajdź autobus z Bielsko-Biała do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 36,23 zł
Czas podróży 11 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 15:05
Ostatni odjazd 23:20
Odległość 323 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Bielsko-Biała do Poznań

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Bielsko-Biała do Poznań. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Bielsko-Biała do Poznań?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 80,09 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 36,23 zł.

Autobusy z Bielsko-Biała do Poznań

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Bielsko-Biała - Poznań?

Średnia długość podróży to 11 h 24 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w :6 h 5 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 15:05, a ostatni o 23:20.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Poznań z Bielsko-Biała?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Bielsko-Biała do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Poznań w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.