Znajdź autobus z Brescia do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z59,78zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 59,78zł
Czas podróży 8 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd: 07:05
Ostatni odjazd: 07:05
Odległość 161km

Znajdź połączenie autobusowe z Brescia do Genua na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Brescia do Genua. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Brescia do Genua?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Brescia do Genua za jedyne 13,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 13,98 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Genua?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Brescia do Genua to Brescia (SAIA Bus Station) i Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station).

Autobusy z Brescia do Genua


Jako że podróż z Brescia do Genua nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Brescia do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Brescia do Genua?

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Brescia - Genua?

Pierwszy autobus odjeżdża z Brescia o 07:03, a ostatni o 07:03. Podróż trwa średnio 8 hours and 45 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 8 hours and 45 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Brescia - Genua?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.