Znajdź autobus z Como do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z38,44zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 38,44zł
Czas podróży 3 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 07:35
Ostatni odjazd: 07:35
Odległość 157km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Como do Genua

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Como do Genua w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Como do Genua?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 10,49 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 8,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Genua?

Autobusy na trasie Como - Genua wyjeżdżają ze stacji Como i przyjeżdżają na stację Genoa (Piazza Della Vittoria) and Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station).

Autobusy z Como do Genua


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Como do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Como do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Genua z Como?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Como do Genua. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Genua w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Como a Genua. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

O której odjeżdżają autobusy do Genua?

Średnia długość podróży to 8 hours and 20 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Genua w 8 hours and 15 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 07:01, a ostatni o 07:01.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Como do Genua?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Como do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.