Znajdź autobus z Częstochowa do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kielce

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,39 zł
Czas podróży 5 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 10:55
Ostatni odjazd 15:00
Odległość 106 km

Autobusem z Częstochowa do Kielce: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Częstochowa do Kielce w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Częstochowa do Kielce?

Bilety autobusowe z Częstochowa do Kielce kosztują średnio 68,70 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Częstochowa do Kielce za jedyne 29,39 zł.

Autobusy z Częstochowa do Kielce

O której odjeżdżają autobusy do Kielce?

Średnia długość podróży to 5 h 23 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w :5 h 10 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 10:55, a ostatni o 15:00.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Podróż autobusem do Częstochowa z Kielce: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Częstochowa do Kielce. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Częstochowa a Kielce. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.