Znajdź autobus z Częstochowa do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z15 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 15 zł
Czas podróży 1 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd: 02:25
Ostatni odjazd: 23:05
Odległość 109km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Częstochowa do Łódź

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Częstochowa do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Częstochowa do Łódź?

Jak nazywają się stacje w Częstochowa i Łódź?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Częstochowa do Łódź to D.A. St. 13, Czestochowa Bus Station, Al. Wolnosci 45/47 and Czestochowa Central Bus Station i WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz Fabryczna Bus Station, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 and Lodz Kaliska Bus Station.

Autobusy z Częstochowa do Łódź


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Częstochowa do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Częstochowa do Łódź, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Częstochowa?

Na trasie z Częstochowa do Łódź, dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 5 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Na trasie z Częstochowa do Łódź dostępnych jest 5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus do Łódź odjeżdża o 21:12, a ostatni o 23:12. Podróż trwa 1 hour and 47 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 35 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Częstochowa - Łódź?

Wsród wielu partnerów virail jest również VOYAGER TRANSPORT and Leo Express oferujący przejazdy do Łódź.