Znajdź autobus z Częstochowa do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,62zł
Czas podróży 1 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 15
Pierwszy odjazd: 02:25
Ostatni odjazd: 23:05
Odległość 109km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Częstochowa do Łódź

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Częstochowa do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Częstochowa do Łódź?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Częstochowa do Łódź za jedyne 5,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 6,30 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Częstochowa do Łódź?

Przy podróży na trasie z Częstochowa do Łódź, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Częstochowa Dworzec Autobusowy, Czestochowa Dworzec Autobusowy, Czestochowa Central Bus Station and D.A. St. 13 oraz Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz - Fabryczna, Lodz Fabryczna Bus Station and WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14.

Cena biletu Częstochowa - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 11 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Częstochowa do Łódź


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Częstochowa do Łódź, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Częstochowa do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Częstochowa do Łódź?

Na trasie z Częstochowa do Łódź, dostępnych jest 15 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 15 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Na trasie z Częstochowa do Łódź dostępnych jest 15 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Częstochowa do Łódź?

Pierwszy autobus do Łódź odjeżdża o 02:09, a ostatni o 23:09. Podróż trwa 1 hour and 55 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 40 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Częstochowa do Łódź?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, AD Eurotrans, Plominski, Leo Express and VOYAGER TRANSPORT, oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.