Znajdź autobus z Częstochowa do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 15,83 zł
Czas podróży 2 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 02:25
Ostatni odjazd 14:50
Odległość 109 km

Znajdź połączenie autobusowe z Częstochowa do Łódź na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Częstochowa do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Częstochowa do Łódź?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Częstochowa to Łódź from 15,83 zł, while the average price is 506,96 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 31 zł 31 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 20,41 zł 9,07 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Częstochowa do Łódź

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Częstochowa do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Częstochowa o 02:25, a ostatni o 14:50. Podróż trwa średnio 2 h 22 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 35 min.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Częstochowa do Łódź może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Częstochowa?

Na trasie z Częstochowa do Łódź dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Częstochowa do Łódź dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.