Znajdź autobus z Częstochowa do Opole

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Opole
z31,99zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,99zł
Czas podróży 3 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 10:00
Ostatni odjazd: 20:20
Odległość 85km

Znajdź połączenie autobusowe z Częstochowa do Opole na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Częstochowa do Opole z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Częstochowa do Opole?

Bilety autobusowe z Częstochowa do Opole kosztują średnio 11,23 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Częstochowa do Opole za jedyne 7,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Częstochowa do Opole?

Autobusy na trasie Częstochowa - Opole wyjeżdżają ze stacji Częstochowa Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Opole Pl. Kopernika.

Autobusy z Częstochowa do Opole


Jako że podróż z Częstochowa do Opole nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Częstochowa do Opole, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Opole z Częstochowa?

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Częstochowa - Opole?

Podróż z Częstochowa do Opole zajmuje około 3 hours and 42 minutes, lub nawet 3 hours and 25 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Częstochowa o 10:12, a ostatni o 20:12.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Częstochowa do Opole?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Opole.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.