Znajdź autobus z Częstochowa do Wałcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 47 zł
Czas podróży 13 h 7 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 02:25
Ostatni odjazd: 04:50
Odległość 330km

Autobusem z Częstochowa do Wałcz: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Częstochowa do Wałcz. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Częstochowa do Wałcz?

Bilety autobusowe z Częstochowa do Wałcz kosztują średnio 16,73 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Częstochowa do Wałcz za jedyne 10,98 zł.

Jak nazywają się stacje w Częstochowa i Wałcz?

Autobusy z Częstochowa do Wałcz wyjeżdżają ze stacji Częstochowa Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Wałcz.

Autobusy z Częstochowa do Wałcz


Jako że podróż z Częstochowa do Wałcz nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Częstochowa do Wałcz?

Na trasie z Częstochowa do Wałcz dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Częstochowa a Wałcz. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

O której odjeżdżają autobusy do Wałcz?

Podróż z Częstochowa do Wałcz zajmuje około 13 hours and 25 minutes, lub nawet 11 hours and 55 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Częstochowa o 02:06, a ostatni o 04:06.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Częstochowa do Wałcz?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Wałcz.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.