Znajdź autobus z Częstochowa do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 44,82zł
Czas podróży 7 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 14
Pierwszy odjazd: 03:40
Ostatni odjazd: 20:20
Odległość 150km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Częstochowa do Wrocław

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Częstochowa do Wrocław z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Częstochowa do Wrocław?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Częstochowa do Wrocław za jedyne 10,48 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 11,73 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Przy podróży na trasie z Częstochowa do Wrocław, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Częstochowa Dworzec Autobusowy oraz Wrocław DA and Wroclaw Airport.

Cena biletu Częstochowa - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
35 zł Więcej Więcej Więcej 22 zł Więcej Więcej
38 zł26 zł Więcej 28 zł36 zł Więcej 28 zł

Autobusy z Częstochowa do Wrocław


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Częstochowa do Wrocław, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Częstochowa do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Częstochowa do Wrocław?

Dostępnych jest 14 połączeń autobusowych na trasie z Częstochowa do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 14, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 14 połączeń autobusowych między Częstochowa a Wrocław. Zauważ, że 14 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Częstochowa do Wrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Częstochowa o 03:09, a ostatni o 20:09. Podróż trwa średnio 5 hours and 40 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 30 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Częstochowa do Wrocław?

You can travel by bus from Częstochowa to Wrocław with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.