Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Dortmund do Koszalin

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Koszalin

Odkryć

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Dortmund do Koszalin

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Dortmund do Koszalin z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Przejazd autobusowy z Dortmund do Koszalin: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem Flixbus, Sindbad and Sinbad będziesz mógł dojechać autobusem z Dortmund do Koszalin.

Dortmund do Koszalin przez autobus

Odległość 655 km

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
-
Przewoźnicy
3
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Dortmund - Koszalin

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

Sindbad-logo
Sindbad
bezpośredni
Czas podróży: 12 h 30 min
Dortmund Central Bus Station - Koszalin Bus Station Zwyciestwa
21:00 - 09:30
244,89 zł
Sinbad-logo
Sinbad
bezpośredni
Czas podróży: 12 h 30 min
ZOB - Koszalin
21:00 - 09:30
244,89 zł
Flixbus-logo
Flixbus
1 change
Czas podróży: 13 h 50 min
Dortmund - Koszalin, Dworzec Autobusowy
23:15 - 13:05
294,68 zł
Flixbus-logo
Flixbus
1 change
Czas podróży: 14 h 15 min
Dortmund - Koszalin, Dworzec Autobusowy
11:00 - 01:15
308,29 zł
Sinbad-logo
Sinbad
bezpośredni
Czas podróży: 12 h 30 min
Dortmund Hauptbahnhof - D.A. St. 2
21:00 - 09:30
313,82 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Dortmund do Koszalin?

Podróż autobusem z Dortmund do Koszalin trwa . Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o .

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Koszalin?

Autobusy z Dortmund wyjeżdżają ze stacji Dortmund Central Bus Station, ZOB, Dortmund Hauptbahnhof and Dortmund i przyjeżdżają na stację Koszalin Bus Station Zwyciestwa, Koszalin, D.A. St. 2 and Koszalin, Dworzec Autobusowy.

Na tak długich dystansach, jazda autobusem trwa dłużej niź podróż innymi środkami transportu. Poszukaj lotów do Koszalin: jeśli będziesz rezerwować z wyprzedzeniem, możesz znaleźć bardzo tanie bilety!

Podróż autobusem do Dortmund z Koszalin: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie do Koszalin z Dortmund dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback