Znajdź autobus z Eindhoven do Toruń

Rozpocząć z
242,11 zł
Odkryć
Nasi partnerzy Najlepszy sposób na znalezienie i porównanie biletów na pociągi, autobusy, wspólne przejazdy i samoloty. Współpracujemy z ponad 100 partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny na rynku.
references references references references references references references references references references

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Eindhoven do Toruń

Jeśli szukasz biletów z Eindhoven do Toruń w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Eindhoven do Toruń?

Bilety autobusowe z Eindhoven do Toruń kosztują średnio 275,36 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Eindhoven do Toruń za jedyne 242,11 zł.Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Eindhoven - Toruń?

Z przewoźnikiem Sindbad będziesz mógł dojechać autobusem z Eindhoven do Toruń.

Eindhoven do Toruń przez autobus

Najlepsza cena 242,11 zł
Czas podróży 17 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 17:20
Ostatni odjazd 17:20
Odległość 909 km
Odjazd Eindhoven
Przyjazd Toruń
Przewoźnicy Sindbad

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
1
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
242,11 zł
Cena maksymalna
321,50 zł

Eindhoven - Toruń

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Eindhoven - Toruń?

Podróż autobusem z Eindhoven do Toruń trwa 17 h 10 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 17:20.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Eindhoven do Toruń, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Eindhoven Bus station Eindhoven, John Kennedy street and Eindhoven JF Kennedylaan/Limbopad oraz Torun Railway station, plac 18 stycznia 4, Torun Bahnhof and Torun Train Station.

Na tak długich dystansach, jazda autobusem trwa dłużej niź podróż innymi środkami transportu. Poszukaj lotów do Toruń: jeśli będziesz rezerwować z wyprzedzeniem, możesz znaleźć bardzo tanie bilety!

Podróż autobusem do Eindhoven z Toruń: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 1 połączeń autobusowych na trasie z Eindhoven do Toruń. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać z Eindhoven do Toruń autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Eindhoven do Toruń, dostępnych jest 1 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback