Znajdź autobus z Elbląg do Ostróda

Rozpocząć z
11,59 zł
Odkryć
Nasi partnerzy Najlepszy sposób na znalezienie i porównanie biletów na pociągi, autobusy, wspólne przejazdy i samoloty. Współpracujemy z ponad 100 partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny na rynku.
references references references references references references references references references references

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć

Znajdź połączenie autobusowe z Elbląg do Ostróda na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Elbląg do Ostróda z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Elbląg do Ostróda?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Elbląg do Ostróda od 11,59 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Elbląg do Ostróda wynoszą średnio 17,53 zł.Które linie autobusowe zabiorą Cię z Elbląg do Ostróda?

Wsród wielu partnerów virail jest również Flixbus, PKS Elbląg and Kewin oferujący przejazdy do Ostróda.

Elbląg do Ostróda przez autobus

Najlepsza cena 16,99 zł
Czas podróży min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 09:55
Ostatni odjazd 18:10
Odległość 62 km
Odjazd Elbląg
Przyjazd Ostróda
Przewoźnicy Flixbus, PKS Elbląg, Kewin

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
3
Cena minimalna
11,59 zł
Cena maksymalna
32,96 zł

Elbląg - Ostróda

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Elbląg - Ostróda?

Średnia długość podróży to min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Ostróda w : min. Pierwszy autobus odjeżdża o 09:30, a ostatni o 18:10.

Jak nazywają się stacje w Elbląg i Ostróda?

Przy podróży na trasie z Elbląg do Ostróda, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Elblag Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4, Elblag McDonald's, Grunwaldzka Ave and Elblag oraz Ostroda Ostróda, Ostróda, ul. Grunwaldzka P02(obok Kaufland), Ostroda Bus stop, Adama Mickiewicza St, Ostróda, Grunwaldzka and Ostroda Bus stop 02 (near the Kaufland supermarket), ul. Grunwaldzka.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Elbląg do Ostróda?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Elbląg do Ostróda. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Ostróda w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Elbląg do Ostróda dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback