Znajdź autobus z Gdańsk do Koszalin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 20,36 zł
Czas podróży 3 h
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 23:50
Ostatni odjazd 23:50
Odległość 162 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Gdańsk do Koszalin

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Gdańsk do Koszalin.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Gdańsk do Koszalin?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Gdańsk to Koszalin from 11,29 zł, while the average price is 23,67 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł Więcej Więcej 33,91 zł Więcej Więcej 44,30 zł

Autobusy z Gdańsk do Koszalin

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Gdańsk do Koszalin?

Pierwszy autobus do Koszalin odjeżdża o 00:40, a ostatni o 23:50. Podróż trwa 3 h, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 h.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Gdańsk do Koszalin może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Koszalin z Gdańsk?

Dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych na trasie z Gdańsk do Koszalin. Większą część tych połączeń, dokładniej 1.5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Gdańsk do Koszalin, dostępnych jest 1.5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1.5, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.