Znajdź autobus z Gdańsk do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,89zł
Czas podróży 5 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 05:35
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 294km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Gdańsk do Łódź

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Gdańsk do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Gdańsk do Łódź?

Bilety autobusowe z Gdańsk do Łódź kosztują średnio 6,99 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Gdańsk do Łódź za jedyne 6,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Gdańsk wyjeżdżają ze stacji Gdansk, Gdańsk Hala Olivia and Dworzec PKS i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna and Lodz - Fabryczna.

Cena biletu Gdańsk - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł43 zł51 zł34 zł51 zł34 zł Więcej
222 zł Więcej 7 217 zł Więcej 298 zł1 581 zł Więcej
Więcej 45 zł50 zł Więcej 33 zł Więcej Więcej

Autobusy z Gdańsk do Łódź


Jako że podróż z Gdańsk do Łódź nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Gdańsk do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Gdańsk do Łódź?

Na trasie z Gdańsk do Łódź, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 9 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Na trasie z Gdańsk do Łódź dostępnych jest 9 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gdańsk o 05:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 5 hours and 1 minute, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 35 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Gdańsk - Łódź?

Do partnerów virail należy również FlixBus and AD Eurotrans, Plominski, oferujący przewozy na trasie z Gdańsk do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.