Znajdź autobus z Gdańsk do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z32 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32 zł
Czas podróży 5 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 05:35
Ostatni odjazd: 00:05
Odległość 294km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Gdańsk do Łódź

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Gdańsk do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Gdańsk do Łódź?

Bilety autobusowe z Gdańsk do Łódź kosztują średnio 71,87 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Gdańsk do Łódź za jedyne 6,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Gdańsk wyjeżdżają ze stacji D.A. Ul. 3-ego Maja, Gdansk and Gdańsk Hala Olivia i przyjeżdżają na stację D.A. Ul. Fabryczna and Lodz (Łódź) Fabryczna.

Cena biletu Gdańsk - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
91 zł Więcej Więcej 82 zł63 zł36 zł45 zł
440 zł243 zł Więcej 180 zł288 zł159 zł117 zł
Więcej 68 zł Więcej 41 zł Więcej 50 zł Więcej

Jako że podróż z Gdańsk do Łódź nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Gdańsk do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Gdańsk do Łódź?

Na trasie z Gdańsk do Łódź, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Na trasie z Gdańsk do Łódź dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gdańsk o 05:07, a ostatni o 13:10. Podróż trwa średnio 5 hours and 11 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours and 10 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Gdańsk - Łódź?

Do partnerów virail należy również LIDER and FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Gdańsk do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.