Znajdź autobus z Gdańsk do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Lublin
z41 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 41 zł
Czas podróży 9 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd: 04:50
Ostatni odjazd: 22:00
Odległość 434km

Znajdź połączenie autobusowe z Gdańsk do Lublin na virail

Jeśli szukasz biletów z Gdańsk do Lublin w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Gdańsk do Lublin?

Jak nazywają się stacje w Gdańsk i Lublin?

Autobusy z Gdańsk do Lublin wyjeżdżają ze stacji Gdansk, Gdańsk Hala Olivia and Gdansk Dworzec Autobusowy, Ul. 3 Maja 12 i przyjeżdżają na stację Lublin and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6.

Cena biletu Gdańsk - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
273 zł442 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 331 zł
Więcej 53 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 53 zł

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Gdańsk do Lublin, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Gdańsk do Lublin?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Gdańsk do Lublin. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Gdańsk do Lublin, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 3 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Gdańsk do Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gdańsk o 04:12, a ostatni o 22:08. Podróż trwa średnio 9 hours and 48 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 8 hours and 16 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Gdańsk do Lublin?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, Kewin and BP Tour, oferujący przejazdy do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.