Znajdź autobus z Gdańsk do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 113,28zł
Czas podróży 17 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 00:15
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 434km

Znajdź połączenie autobusowe z Gdańsk do Lublin na virail

Jeśli szukasz biletów z Gdańsk do Lublin w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Gdańsk do Lublin?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Gdańsk do Lublin za jedyne 26,49 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 26,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Gdańsk do Lublin wyjeżdżają ze stacji Gdańsk Hala Olivia, Gdansk and Dworzec PKS i przyjeżdżają na stację Lublin, Dworzec Aleje Tysiąclecia and Lublin Dworzec Główny Autobusowy.

Cena biletu Gdańsk - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
62 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
104 zł Więcej 66 zł66 zł Więcej Więcej Więcej
254 zł Więcej 255 zł202 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Gdańsk do Lublin


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Gdańsk do Lublin, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Gdańsk do Lublin?

Dostępnych jest 9 połączeń autobusowych na trasie z Gdańsk do Lublin. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 7, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Gdańsk do Lublin, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. 7 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Gdańsk do Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gdańsk o 00:05, a ostatni o 23:05. Podróż trwa średnio 14 hours and 24 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 8 hours and 5 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Gdańsk do Lublin?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, BP Tour and Kewin, oferujący przejazdy do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.