Znajdź autobus z Gdańsk do Suwałki

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 65,67 zł
Czas podróży 13 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 23:30
Ostatni odjazd 11:00
Odległość 280 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Gdańsk do Suwałki

Jeśli szukasz biletów z Gdańsk do Suwałki w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Gdańsk do Suwałki?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Gdańsk do Suwałki za jedyne 65,67 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 93,42 zł.

Autobusy z Gdańsk do Suwałki

Kiedy odjeżdżają autobusy do Suwałki?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gdańsk o 23:30, a ostatni o 11:00. Podróż trwa średnio 13 h 22 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :10 h 10 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Suwałki z Gdańsk?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Gdańsk do Suwałki. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń autobusowych między Gdańsk a Suwałki. Zauważ, że 4 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.