Znajdź autobus z Gdańsk do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Warszawa
z32 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32 zł
Czas podróży 5 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 42
Pierwszy odjazd: 04:50
Ostatni odjazd: 23:50
Odległość 284km

Autobusem z Gdańsk do Warszawa: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Gdańsk do Warszawa.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Gdańsk do Warszawa?

Skąd odjeżdżają autobusy do Warszawa?

Autobusy na trasie Gdańsk - Warszawa wyjeżdżają ze stacji Gdańsk Hala Olivia, Gdansk and Gdansk Dworzec Autobusowy, Ul. 3 Maja 12 i przyjeżdżają na stację Warsaw West, Warszawa Młociny, Modlin Airport, Warszawa Marymont, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144 and Warsaw Public Transport Stop 01 Railway Station Central, Al. Jerozolimskie.

Cena biletu Gdańsk - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
50 zł36 zł50 zł Więcej 36 zł Więcej 54 zł
166 zł101 zł154 zł109 zł113 zł93 zł158 zł
53 zł53 zł52 zł52 zł54 zł36 zł45 zł

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Gdańsk do Warszawa, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Gdańsk do Warszawa?

Na trasie z Gdańsk do Warszawa dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 4 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Warszawa w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Gdańsk do Warszawa, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 2 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Gdańsk do Warszawa?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gdańsk o 06:10, a ostatni o 22:10. Podróż trwa średnio 6 hours and 8 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours and 24 minutes.

Przejazd autobusowy z Gdańsk do Warszawa: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus, PKS Elbląg, BP Tour and Kewin, oferujący przewozy na trasie z Gdańsk do Warszawa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.