Znajdź autobus z Gliwice do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kielce

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,70 zł
Czas podróży 6 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 22:25
Ostatni odjazd 08:35
Odległość 152 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Gliwice do Kielce

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Gliwice do Kielce. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Gliwice do Kielce?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 42,04 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 31,70 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 41 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 31,74 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Gliwice do Kielce

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Gliwice - Kielce?

Średnia długość podróży to 6 h 41 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w :3 h 30 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 22:25, a ostatni o 08:35.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Gliwice do Kielce może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Gliwice do Kielce?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Gliwice do Kielce. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kielce w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Gliwice do Kielce, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 2 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.