Znajdź autobus z Gliwice do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 33,92 zł
Czas podróży 6 h 42 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 06:50
Ostatni odjazd 23:10
Odległość 171 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Gliwice do Łódź

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Gliwice do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Gliwice do Łódź?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 62,26 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 33,92 zł.

Autobusy z Gliwice do Łódź

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Gliwice do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gliwice o 06:50, a ostatni o 23:10. Podróż trwa średnio 6 h 42 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :4 h 50 min.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Gliwice do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Gliwice?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Gliwice do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Łódź z Gliwice, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.