Znajdź autobus z Gliwice do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 106,05zł
Czas podróży 8 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 16:50
Ostatni odjazd: 20:35
Odległość 263km

Autobusem z Gliwice do Włocławek: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Gliwice do Włocławek z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Gliwice do Włocławek?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Gliwice do Włocławek za jedyne 24,80 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 19,89 zł.

Jak nazywają się stacje w Gliwice i Włocławek?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Gliwice do Włocławek to Gliwice and Gliwice Central Bus Station i Wloclawek and Wloclawek Central Bus Station.

Autobusy z Gliwice do Włocławek


Jako że podróż z Gliwice do Włocławek nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Gliwice do Włocławek, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Włocławek z Gliwice?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Gliwice do Włocławek. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Włocławek w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń autobusowych między Gliwice a Włocławek. Zauważ, że 4 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Gliwice do Włocławek?

Pierwszy autobus do Włocławek odjeżdża o 16:10, a ostatni o 20:10. Podróż trwa 8 hours and 27 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 6 hours and 25 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Gliwice - Włocławek?

Z przewoźnikiem FlixBus and Leo Express będziesz mógł dojechać autobusem z Gliwice do Włocławek.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.