Znajdź autobus z Gliwice do Wrocław

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Wrocław
z4 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4 zł
Czas podróży 2 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 18
Pierwszy odjazd: 02:27
Ostatni odjazd: 23:05
Odległość 146km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Gliwice do Wrocław

Jeśli szukasz biletów z Gliwice do Wrocław w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Gliwice do Wrocław?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 1.034,00 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 0,99 zł.

Jak nazywają się stacje w Gliwice i Wrocław?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Gliwice do Wrocław to Gliwice, Gliwice Przystanek, Plac Piastow 5 and Krosno, D.A. Ul. Naftowa i Wroclaw Airport, Wrocław DA, Wroclaw Dworzec Autobusowy, Ul. Sucha 1 and Krosno, D.A. Ul. Naftowa.

Cena biletu Gliwice - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 19 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Jako że podróż z Gliwice do Wrocław nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Gliwice do Wrocław?

Dostępnych jest 7 połączeń autobusowych na trasie z Gliwice do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Gliwice do Wrocław, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 5 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Gliwice - Wrocław?

Pierwszy autobus do Wrocław odjeżdża o 02:12, a ostatni o 23:09. Podróż trwa 3 hours, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 55 minutes.

Przejazd autobusowy z Gliwice do Wrocław: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem FlixBus, Neobus and MOKRZYCKI-BUS będziesz mógł dojechać autobusem z Gliwice do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.