Znajdź autobus z Gniezno do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z19,16zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19,16zł
Czas podróży 6 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 09:50
Ostatni odjazd: 19:35
Odległość 155km

Autobusem z Gniezno do Łódź: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Gniezno do Łódź.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Gniezno do Łódź?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 9,98 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 4,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Gniezno do Łódź?

Przy podróży na trasie z Gniezno do Łódź, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Gniezno, Parking oraz Lodz (Łódź) Fabryczna.


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Gniezno do Łódź?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Gniezno do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Gniezno a Łódź. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Gniezno - Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gniezno o 09:08, a ostatni o 19:08. Podróż trwa średnio 6 hours and 36 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours and 25 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Gniezno do Łódź?

You can travel by bus from Gniezno to Łódź with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.