Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Goleniów do Międzyzdroje

Starting from
13,29 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Międzyzdroje

Odkryć

Znajdź swój autobus z Goleniów do Międzyzdroje na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Goleniów do Międzyzdroje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Goleniów do Międzyzdroje?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Goleniów to Międzyzdroje from 13,29 zł, while the average price is 15,96 zł.



Które linie autobusowe zabiorą Cię z Goleniów do Międzyzdroje?

Wsród wielu partnerów virail jest również EmilBus oferujący przejazdy do Międzyzdroje.

Goleniów do Międzyzdroje przez autobus

Najlepsza cena 13,29 zł
Czas podróży 1 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 10:50
Ostatni odjazd 18:55
Odległość 48 km

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
3
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
13,29 zł
Cena maksymalna
16,05 zł

Goleniów - Międzyzdroje

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

20 zł

Data
Wtorek 25 Styczeń 2022
PKP-logo
Goleniow Train Station - Międzyzdroje Train Station
13:57 - 14:36
PKP
min
CO2: 1.71kg
Przez Autobus

16,05 zł

Data
Wtorek 25 Styczeń 2022
EmilBus-logo
Goleniow Bus stop, Przestrzenna St - Miedzyzdroje Museum WPN, Niepodleglosci St
10:50 - 12:04
EmilBus
1h 14min
CO2: 1.52kg
Najtaniej
EmilBus-logo
EmilBus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 14 min
Goleniow Bus stop, Przestrzenna St - Miedzyzdroje Museum WPN, Niepodleglosci St
10:50 - 12:04
16,05 zł
EmilBus-logo
EmilBus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 14 min
Goleniow Bus stop, Przestrzenna St - Miedzyzdroje Museum WPN, Niepodleglosci St
14:35 - 15:49
16,05 zł
EmilBus-logo
EmilBus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 14 min
Goleniow Bus stop, Przestrzenna St - Miedzyzdroje Museum WPN, Niepodleglosci St
18:55 - 20:09
16,05 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Goleniów do Międzyzdroje?

Podróż autobusem z Goleniów do Międzyzdroje trwa 1 h 14 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 18:55.

Jak nazywają się stacje w Goleniów i Międzyzdroje?

Autobusy z Goleniów wyjeżdżają ze stacji Goleniow Goleniów, ul.Przestrzenna and Goleniow Bus stop, Przestrzenna St i przyjeżdżają na stację Miedzyzdroje Międzyzdroje, ul.Niepodległości and Miedzyzdroje Museum WPN, Niepodleglosci St.

Jako że podróż z Goleniów do Międzyzdroje nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Międzyzdroje z Goleniów?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Goleniów do Międzyzdroje. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Goleniów do Międzyzdroje, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33