Znajdź autobus z Gorzów Wielkopolski do Tarnów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Tarnów

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 46,95zł
Czas podróży 10 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 07:00
Ostatni odjazd: 19:40
Odległość 501km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Gorzów Wielkopolski do Tarnów

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Gorzów Wielkopolski do Tarnów z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Gorzów Wielkopolski do Tarnów?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Gorzów Wielkopolski do Tarnów za jedyne 10,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 11,98 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Gorzów Wielkopolski do Tarnów?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Gorzów Wielkopolski do Tarnów to Gorzów Tesco i Tarnów.

Autobusy z Gorzów Wielkopolski do Tarnów


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Gorzów Wielkopolski do Tarnów, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Kiedy podróżujesz na długich dystansach, jazda autobusem może być długa i nużąca. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, możesz znaleźć tańsze opcje rezerwując loty u przewoźników niskokosztowych.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Tarnów z Gorzów Wielkopolski?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Gorzów Wielkopolski do Tarnów. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Tarnów z Gorzów Wielkopolski, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Gorzów Wielkopolski - Tarnów?

Podróż z Gorzów Wielkopolski do Tarnów zajmuje około 10 hours and 50 minutes, lub nawet 10 hours and 10 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Gorzów Wielkopolski o 07:11, a ostatni o 19:11.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Gorzów Wielkopolski - Tarnów?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Gorzów Wielkopolski do Tarnów.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.