• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Graz do Wrocław

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Wrocław

Autobusem z Graz do Wrocław: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Graz do Wrocław w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Graz do Wrocław?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Graz do Wrocław od 160,94 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Graz do Wrocław wynoszą średnio 211,42 zł.



Które linie autobusowe zabiorą Cię z Graz do Wrocław?

Do partnerów virail należy również Flixbus, oferujący przewozy na trasie z Graz do Wrocław.

Graz do Wrocław przez autobus

Najlepsza cena 160,94 zł
Czas podróży 11 h 57 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 08:35
Ostatni odjazd 18:45
Odległość 463 km

Podsumowanie trasy przez bus

połączenia
3
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
160,94 zł
Cena maksymalna
240,31 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 13 h 10 min
Graz (Girardigasse) - Wrocław DA
18:35 - 07:45
160,94 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 13 h
Graz Murpark - Wrocław DA
18:45 - 07:45
160,94 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 11 h 40 min
Graz (Girardigasse) - Wrocław DA
08:35 - 20:15
240,31 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 11 h 30 min
Graz Murpark - Wrocław DA
08:45 - 20:15
240,31 zł

O której odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Pierwszy autobus do Wrocław odjeżdża o 08:35, a ostatni o 18:45. Podróż trwa 11 h 57 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :11 h 30 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Graz do Wrocław?

Autobusy z Graz wyjeżdżają ze stacji Graz (Girardigasse) and Graz Murpark i przyjeżdżają na stację Wrocław DA.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Graz do Wrocław może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Podróż autobusem do Graz z Wrocław: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Graz do Wrocław dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Graz a Wrocław. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.