Znajdź autobus z Grudziądz do Gdańsk

Rozpocząć z
20,91 zł
Odkryć
Nasi partnerzy Najlepszy sposób na znalezienie i porównanie biletów na pociągi, autobusy, wspólne przejazdy i samoloty. Współpracujemy z ponad 100 partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny na rynku.
references references references references references references references references references references

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Grudziądz do Gdańsk

Jeśli szukasz biletów z Grudziądz do Gdańsk w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Grudziądz do Gdańsk?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 35,20 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 20,91 zł.Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Grudziądz do Gdańsk?

Wsród wielu partnerów virail jest również Flixbus and LIDER oferujący przejazdy do Gdańsk.

Grudziądz do Gdańsk przez autobus

Najlepsza cena 28,99 zł
Czas podróży 1 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 04:35
Ostatni odjazd 19:35
Odległość 97 km
Odjazd Grudziądz
Przyjazd Gdańsk
Przewoźnicy Flixbus, LIDER

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
6
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
20,91 zł
Cena maksymalna
55,83 zł

Grudziądz - Gdańsk

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

O której odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Pierwszy autobus do Gdańsk odjeżdża o 04:35, a ostatni o 19:35. Podróż trwa 1 h 31 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 25 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Autobusy z Grudziądz wyjeżdżają ze stacji Grudziadz Grudziadz bus station, Rapackiego St 33, Grudziądz, Włodka and Grudziądz, Dworzec Kolejowy 03 i przyjeżdżają na stację Gdansk Gdansk bus station, 3 Maja St 12, Gdańsk, Lotnisko, Gdańsk, Estación de autobuses, Gdańsk, Hala Olivia 1840 i 1841 and Gdańsk, Dworzec Autobusowy.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Grudziądz do Gdańsk może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Grudziądz?

Dostępnych jest 6 połączeń autobusowych na trasie z Grudziądz do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 6, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gdańsk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Grudziądz do Gdańsk, dostępnych jest 6 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 6, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback