Znajdź autobus z Grudziądz do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 13,56 zł
Czas podróży 1 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 04:10
Ostatni odjazd 19:35
Odległość 97 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Grudziądz do Gdańsk

Jeśli szukasz biletów z Grudziądz do Gdańsk w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Grudziądz do Gdańsk?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 32,29 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 13,56 zł.

Autobusy z Grudziądz do Gdańsk

Kiedy odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Grudziądz o 04:10, a ostatni o 19:35. Podróż trwa średnio 1 h 30 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 30 min.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Grudziądz do Gdańsk może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Grudziądz do Gdańsk?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Grudziądz do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Grudziądz do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.