Znajdź autobus z Grudziądz do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 13 zł
Czas podróży 1 h 33 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 04:10
Ostatni odjazd: 20:45
Odległość 97km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Grudziądz do Gdańsk

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Grudziądz do Gdańsk.

Ile kosztują bilety autobusowe z Grudziądz do Gdańsk?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Grudziądz do Gdańsk za jedyne 2,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 22,86 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Autobusy z Grudziądz wyjeżdżają ze stacji Grudziądz, Włodka i przyjeżdżają na stację Gdańsk Hala Olivia and Gdansk.

Cena biletu Grudziądz - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 25,62 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Jako że podróż z Grudziądz do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Grudziądz do Gdańsk, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Podróż autobusem do Grudziądz z Gdańsk: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Grudziądz do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Grudziądz do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Pierwszy autobus do Gdańsk odjeżdża o 04:10, a ostatni o 19:10. Podróż trwa 1 hour and 35 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 30 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Grudziądz do Gdańsk?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Grudziądz do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.