• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Innsbruck do Łódź Starting from 273,55 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Łódź

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Innsbruck do Łódź

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Innsbruck do Łódź z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Innsbruck do Łódź?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Innsbruck to Łódź from 273,55 zł, while the average price is 298,31 zł.Przejazd autobusowy z Innsbruck do Łódź: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również Sindbad oferujący przejazdy do Łódź.

Innsbruck do Łódź przez autobus

Najlepsza cena 273,55 zł
Czas podróży 18 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 15:10
Ostatni odjazd 15:10
Odległość 766 km

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
1
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
273,55 zł
Cena maksymalna
403,92 zł

Innsbruck - Łódź

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

Sindbad-logo
Sindbad
Czas podróży: 18 h 50 min
Innsbruck Ice Stadium, Olympiastrasse 10 - Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55
15:10 - 10:00
279,72 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Innsbruck - Łódź?

Podróż autobusem z Innsbruck do Łódź trwa 18 h 50 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 15:10.

Jak nazywają się stacje w Innsbruck i Łódź?

Przy podróży na trasie z Innsbruck do Łódź, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Innsbruck Ice Stadium, Olympiastrasse 10 oraz Lodz Railway station Kaliska (opposite the central entrance), ul. Karolewska 55 and Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55.

Na tak długich dystansach, podróż autobusem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź alternatywy lotnicze: przy odrobinie szczęścia znajdziesz tanie bilety z Innsbruck do Łódź i dostaniesz się na miejsce dużo szybciej!

Podróż autobusem do Innsbruck z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 1 połączeń autobusowych na trasie z Innsbruck do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie do Łódź z Innsbruck dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Innsbruck do Łódź, dostępnych jest 1 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.