Znajdź autobus z Inowrocław do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z23 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 23 zł
Czas podróży 6 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 12:10
Ostatni odjazd: 20:45
Odległość 142km

Znajdź połączenie autobusowe z Inowrocław do Łódź na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Inowrocław do Łódź z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Inowrocław do Łódź?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Inowrocław to Łódź from 5,28 zł, while the average price is 16,62 zł.

Jak nazywają się stacje w Inowrocław i Łódź?

Autobusy z Inowrocław wyjeżdżają ze stacji Inowrocław, Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna.

Cena biletu Inowrocław - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 36 zł36 zł Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jako że podróż z Inowrocław do Łódź nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Inowrocław?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Inowrocław do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Łódź z Inowrocław, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

O której odjeżdżają autobusy do Łódź?

Podróż z Inowrocław do Łódź zajmuje około 6 hours and 22 minutes, lub nawet 5 hours and 10 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Inowrocław o 12:07, a ostatni o 20:08.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Inowrocław do Łódź?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Inowrocław do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.