Znajdź autobus z Jastrzębie-Zdrój do Opole

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Opole

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 21 zł
Czas podróży 4 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd: 08:15
Ostatni odjazd: 08:15
Odległość 92km

Znajdź połączenie autobusowe z Jastrzębie-Zdrój do Opole na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Jastrzębie-Zdrój do Opole z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Jastrzębie-Zdrój do Opole?

Bilety autobusowe z Jastrzębie-Zdrój do Opole kosztują średnio 4,98 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Jastrzębie-Zdrój do Opole za jedyne 4,98 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Jastrzębie-Zdrój do Opole, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Jastrzębie-Zdrój Dworzec Arki Bożka oraz Opole Pl. Kopernika.

Autobusy z Jastrzębie-Zdrój do Opole


Jako że podróż z Jastrzębie-Zdrój do Opole nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jako że podróż z Jastrzębie-Zdrój do Opole nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Jastrzębie-Zdrój do Opole?

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Jastrzębie-Zdrój - Opole?

Pierwszy autobus do Opole odjeżdża o 08:04, a ostatni o 08:04. Podróż trwa 4 hours and 30 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 30 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Jastrzębie-Zdrój - Opole?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Opole.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.