Znajdź autobus z Kaliningrad do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 240,35 zł
Czas podróży 31 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 22:20
Ostatni odjazd 22:20
Odległość 127 km

Autobusem z Kaliningrad do Gdańsk: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Kaliningrad do Gdańsk z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Kaliningrad do Gdańsk?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Kaliningrad do Gdańsk od 240,35 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Kaliningrad do Gdańsk wynoszą średnio 240,35 zł.

Autobusy z Kaliningrad do Gdańsk

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kaliningrad do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kaliningrad o 22:20, a ostatni o 22:20. Podróż trwa 31 h 50 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kaliningrad do Gdańsk?

Na trasie z Kaliningrad do Gdańsk dostępnych jest 1 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gdańsk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Gdańsk z Kaliningrad, dostępnych jest 1 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.