Znajdź autobus z Katowice do Bolesławiec

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 33,92 zł
Czas podróży 8 h 16 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 11:15
Ostatni odjazd 17:15
Odległość 268 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Katowice do Bolesławiec

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Katowice do Bolesławiec.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Katowice do Bolesławiec?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 89,79 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 33,92 zł.

Autobusy z Katowice do Bolesławiec

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Katowice - Bolesławiec?

Pierwszy autobus do Bolesławiec odjeżdża o 11:15, a ostatni o 17:15. Podróż trwa 8 h 16 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :5 h 5 min.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Katowice do Bolesławiec, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Katowice do Bolesławiec?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Katowice do Bolesławiec. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Bolesławiec z Katowice, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.