Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Katowice do Kraków

Starting from
6,30 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Kraków

Odkryć

Znajdź swój autobus z Katowice do Kraków na virail

Jeśli szukasz biletów z Katowice do Kraków w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Katowice do Kraków?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Katowice do Kraków za jedyne 6,30 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 16,21 zł.



Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Katowice - Kraków?

Z przewoźnikiem Eksprestransfer, Matuszek, Leo Express, VOYAGER TRANSPORT, Flixbus, Neobus, Ekspres Transfer, Woś Przewozy, D.M.D-GROUP LTD, AD Eurotrans, Plominski, UNI BUS Sp. Z O.o., INTER Sp. Z O.o., TravelPL, ZebraBus, PKS Zielona Gora, AD EURO-TRANS, Ideal Travel Mariya Mirna, SAND-BUS, KRYSTIAN ŚLEBOCKI SAND-BUS and Telesfor będziesz mógł dojechać autobusem z Katowice do Kraków.

Katowice do Kraków przez autobus

Najlepsza cena 11,29 zł
Czas podróży 1 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd 00:10
Ostatni odjazd 19:00
Odległość 68 km

Cena biletu Katowice - Kraków dla każdego dnia

 
Dzisiaj
18,14 zł
11,29 zł
Więcej
Jutro
Więcej
11,29 zł
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 3 dni
16 zł
11,29 zł
9,07 zł
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 6 dni
18,14 zł
11,29 zł
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
64
Przewoźnicy
20
Cena minimalna
6,30 zł
Cena maksymalna
58,13 zł

Katowice - Kraków

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

18,14 zł

Data
Niedziela 6 Luty 2022
POLREGIO-logo
Katowice Glowne - Kraków Train Station
04:59 - 06:15
POLREGIO
1h 16min
CO2: 2.46kg
Przez Autobus

11,29 zł

Data
Niedziela 6 Luty 2022
FlixBus-logo
Katowice Sądowa - Kraków MDA
05:35 - 06:40
FlixBus
1h 5min
CO2: 2.19kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Katowice Sądowa - Kraków MDA
15:00 - 16:10
11,29 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 15 min
Katowice Sądowa - Kraków MDA
19:00 - 20:15
13,56 zł
UNI BUS Sp. Z O.o.-logo
UNI BUS Sp. Z O.o.
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Lviv Katowice International bus station, Sandowa St 5 - Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30 - 06:40
15,37 zł
UNI BUS Sp. Z O.o.-logo
UNI BUS Sp. Z O.o.
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Lviv Katowice International bus station, Sandowa St 5 - Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00 - 07:10
15,37 zł
UNI BUS Sp. Z O.o.-logo
UNI BUS Sp. Z O.o.
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Lviv Katowice International bus station, Sandowa St 5 - Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30 - 07:40
15,37 zł
UNI BUS Sp. Z O.o.-logo
UNI BUS Sp. Z O.o.
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Lviv Katowice International bus station, Sandowa St 5 - Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00 - 08:10
15,37 zł
UNI BUS Sp. Z O.o.-logo
UNI BUS Sp. Z O.o.
bezpośredni
Czas podróży: 1 h 10 min
Lviv Katowice International bus station, Sandowa St 5 - Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30 - 08:40
15,37 zł

Kiedy odjeżdżają autobusy do Kraków?

Pierwszy autobus do Kraków odjeżdża o 01:00, a ostatni o 19:00. Podróż trwa 1 h 11 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie : min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Kraków?

Autobusy na trasie Katowice - Kraków wyjeżdżają ze stacji Katowice Lotnisko, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8, Katowice Airport, Katowice Katowice, ul.P.Skargi, D.A. Ul. Piotra Skargi St. 9, Pyrzowice Airport, Katowice Central Bus Station, KATOWICE D.A. Ul. Skargi, Katowice Airport Katowice Airport, Wolnosci Street 90 and Katowice Bus station, ul. Piotra Skargi i przyjeżdżają na stację Kraków MDA, Dw. Autobusowy MDA, ul. Bosacka 18, DA, ul. Bosacka 18, Krakow Bus stop, ul. Wita Stwosza, M.D.A. St. G3, Krakow Central Bus Station, Krakow Krakow bus station, Bosacka St 18, John Paul II Airport, KRK Airport and Krakow Airport John Paul II Airport, ul. kapitana Mieczyslawa Medweckiego 1.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kraków z Katowice?

Dostępnych jest 38 połączeń autobusowych na trasie z Katowice do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 38, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kraków w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Katowice do Kraków dostępnych jest 38 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33