Znajdź autobus z Katowice do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z34,13zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34,13zł
Czas podróży 8 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 18
Pierwszy odjazd: 02:55
Ostatni odjazd: 16:00
Odległość 272km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Katowice do Lublin

Jeśli szukasz biletów z Katowice do Lublin w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Katowice do Lublin?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 46,97 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 7,98 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Katowice do Lublin?

Autobusy z Katowice do Lublin wyjeżdżają ze stacji Katowice Lotnisko, Katowice Bus Station, Skargi, 8, Katowice Lotnisko, Pyrzowice, Wolności and Katowice Dworzec Autobusowy, Ul. Piotra Skargi 4 i przyjeżdżają na stację Lublin, Al. Tysiąclecia 6 and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6.

Cena biletu Katowice - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł Więcej Więcej Więcej 60 zł34 zł Więcej
584 zł Więcej Więcej Więcej 252 zł244 zł187 zł

Jako że podróż z Katowice do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jako że podróż z Katowice do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Katowice do Lublin?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Katowice do Lublin. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Katowice do Lublin, dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

O której odjeżdżają autobusy do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 02:11, a ostatni o 15:06. Podróż trwa 8 hours and 48 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 10 hours and 15 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Katowice - Lublin?

You can travel by bus from Katowice to Lublin with FlixBus and Omega Bus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.