Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Kielce do Ełk

Starting from
90,65 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Ełk

Odkryć

Znajdź swój autobus z Kielce do Ełk na virail

Jeśli szukasz biletów z Kielce do Ełk w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Kielce do Ełk?

Bilety autobusowe z Kielce do Ełk kosztują średnio 109,56 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Kielce do Ełk za jedyne 90,65 zł.



Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kielce - Ełk?

Wsród wielu partnerów virail jest również Flixbus oferujący przejazdy do Ełk.

Kielce do Ełk przez autobus

Najlepsza cena 90,65 zł
Czas podróży 8 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 12:05
Ostatni odjazd 20:05
Odległość 349 km

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
3
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
90,65 zł
Cena maksymalna
126,93 zł

Kielce - Ełk

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

91 zł

Data
Czwartek 27 Styczeń 2022
PKP-logo
Kielce Train Station - Elk Train Station
12:56 - 22:20
PKP
9h 24min
Przesiadki
CO2: 12.58kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
1 change
Czas podróży: 7 h 47 min
Kielce, Dworzec Autobusowy - Ełk
12:05 - 19:52
90,65 zł
Flixbus-logo
Flixbus
1 change
Czas podróży: 8 h 42 min
Kielce, Dworzec Autobusowy - Ełk
20:05 - 04:47
117,86 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Kielce - Ełk?

Średnia długość podróży to 8 h 19 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Ełk w :7 h 47 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 12:05, a ostatni o 20:05.

Jak nazywają się stacje w Kielce i Ełk?

Autobusy na trasie Kielce - Ełk wyjeżdżają ze stacji Kielce, Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Ełk.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kielce do Ełk?

Na trasie z Kielce do Ełk dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Ełk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Kielce a Ełk. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33