Znajdź autobus z Kielce do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30,43 zł
Czas podróży 2 h 27 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 03:00
Ostatni odjazd 16:12
Odległość 127 km

Autobusem z Kielce do Łódź: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kielce do Łódź. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Kielce do Łódź?

Bilety autobusowe z Kielce do Łódź kosztują średnio 36,46 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Kielce do Łódź za jedyne 30,43 zł.

Autobusy z Kielce do Łódź

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kielce do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kielce o 03:00, a ostatni o 16:12. Podróż trwa średnio 2 h 27 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 h 25 min.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kielce do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Kielce z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Kielce do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Kielce do Łódź, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.