Znajdź autobus z Kielce do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z23 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 23 zł
Czas podróży 4 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 16
Pierwszy odjazd: 03:00
Ostatni odjazd: 20:55
Odległość 127km

Autobusem z Kielce do Łódź: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kielce do Łódź. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Kielce do Łódź?

Jak nazywają się stacje w Kielce i Łódź?

Autobusy z Kielce do Łódź wyjeżdżają ze stacji Dw. Autobusowy, Ul. Czarnowska, Kielce Żytnia, Kielce Bus Station, Ul. Czarnowska 12, Kielce Plac Przy Dworcu Kolejowym (pocztą), Ul. Żelazna/Pl. Niepodległości and Kielce Dworzec Kolejowy, Plac Niepodległości 1 i przyjeżdżają na stację Dw. Autobusowy 'Łódź Kaliska', Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 and Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1.

Cena biletu Kielce - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 36 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kielce do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kielce do Łódź?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Kielce do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Kielce do Łódź, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Kielce - Łódź?

Pierwszy autobus do Łódź odjeżdża o 03:12, a ostatni o 20:08. Podróż trwa 5 hours and 9 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 10 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Kielce do Łódź?

Do partnerów virail należy również PKS SZCZECIN, FlixBus, PKS Bilgoraj, JARO-TUR and Neobus, oferujący przewozy na trasie z Kielce do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.