Znajdź autobus z Konin do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30 zł
Czas podróży 6 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 15:25
Ostatni odjazd: 21:45
Odległość 151km

Autobusem z Konin do Wrocław: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Konin do Wrocław w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Konin do Wrocław?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 8,98 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 6,98 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Konin do Wrocław?

Przy podróży na trasie z Konin do Wrocław, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Konin Dworzec PKP oraz Wrocław DA.

Autobusy z Konin do Wrocław


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Podróż autobusem do Konin z Wrocław: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Konin do Wrocław dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Konin a Wrocław. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Konin do Wrocław?

Podróż z Konin do Wrocław zajmuje około 6 hours and 25 minutes, lub nawet 5 hours and 25 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Konin o 15:11, a ostatni o 21:11.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Konin do Wrocław?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.