Znajdź autobus z Kraków do Lębork

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 61,92zł
Czas podróży 13 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 02:00
Ostatni odjazd: 16:40
Odległość 520km

Znajdź swój autobus z Kraków do Lębork na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Lębork w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Lębork?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Kraków do Lębork od 14,48 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Kraków do Lębork wynoszą średnio 22,98 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Kraków - Lębork wyjeżdżają ze stacji Kraków MDA and Główny i przyjeżdżają na stację Lębork and Zwycięstwa.

Autobusy z Kraków do Lębork


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kraków do Lębork, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Oto nasza wskazówka dla tak długich podróży: sprawdź loty do Lębork lub, jeśli Twój budżet jest ograniczony, sprawdź autobusy lub pociągi nocne, aby wykorzystać czas w ciągu dnia na zwiedzanie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kraków do Lębork?

Na trasie z Kraków do Lębork dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Kraków a Lębork. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

O której odjeżdżają autobusy do Lębork?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 02:08, a ostatni o 16:08. Podróż trwa średnio 13 hours and 23 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 11 hours and 45 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Kraków do Lębork?

Do partnerów virail należy również FlixBus and AD Eurotrans, Plominski, oferujący przewozy na trasie z Kraków do Lębork.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.