Znajdź autobus z Kraków do Łódź

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 47,56zł
Czas podróży 4 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 02:00
Ostatni odjazd: 23:59
Odległość 191km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Łódź

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Łódź. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Kraków do Łódź?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 10,49 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 10,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kraków do Łódź?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Kraków do Łódź to Kraków MDA, M.D.A. St. G4 and Główny i Lodz (Łódź) Fabryczna, WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14, Lodz - Fabryczna and Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska.

Cena biletu Kraków - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
49 zł43 zł42 zł26 zł30 zł47 zł42 zł
Więcej Więcej 40 zł Więcej 36 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Kraków do Łódź


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kraków do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kraków do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Kraków?

Na trasie z Kraków do Łódź dostępnych jest 19 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 15 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 4 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Łódź, dostępnych jest 19 połączeń autobusowych dziennie. 4 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 15 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Kraków do Łódź?

Średnia długość podróży to 4 hours and 32 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 4 hours and 8 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 02:09, a ostatni o 23:09.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Łódź?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, VOYAGER TRANSPORT, Voyager Transport and AD Eurotrans, Plominski, oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.