Znajdź autobus z Kraków do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z 11,06 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 50,02 zł
Czas podróży 4 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 19:22
Ostatni odjazd 19:22
Odległość 191 km

Autobusem z Kraków do Łódź: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Kraków do Łódź z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Kraków do Łódź?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Kraków to Łódź from 27,16 zł, while the average price is 51,49 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

50,16 zł Więcej 50,56 zł Więcej Więcej Więcej 50,56 zł
45,35 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Kraków do Łódź

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Kraków do Łódź?

Średnia długość podróży to 4 h 8 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w :3 h 30 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:30, a ostatni o 19:22.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Podróż autobusem do Kraków z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.