Znajdź autobus z Kraków do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 12,79zł
Czas podróży 4 h 58 min
Połączenia dla każdego dnia 20
Pierwszy odjazd: 00:30
Ostatni odjazd: 23:59
Odległość 191km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Łódź

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Łódź. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Kraków do Łódź?

Skąd odjeżdżają autobusy do Łódź?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Kraków do Łódź to M.D.A. St. G4, Główny, Krakow Central Bus Station, Kraków MDA, Kraków Airport and Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18 i WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14, Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska, Lodz Kaliska Bus Station, Lodz - Fabryczna, Lodz (Łódź) Fabryczna, Dworzec Lodz - Kaliska, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 203/205, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 and Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1.

Cena biletu Kraków - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
26 zł43 zł26 zł30 zł43 zł Więcej 26 zł

Jako że podróż z Kraków do Łódź nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kraków do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Kraków z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Kraków do Łódź dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 6 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Łódź, dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. 1 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 6 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 00:10, a ostatni o 23:12. Podróż trwa średnio 4 hours and 29 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 30 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Łódź?

Z przewoźnikiem VOYAGER TRANSPORT, AD Eurotrans, Plominski, Leo Express, Voyager Transport and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Kraków do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.