Znajdź autobus z Kraków do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z26 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 26 zł
Czas podróży 4 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 20
Pierwszy odjazd: 00:30
Ostatni odjazd: 23:59
Odległość 191km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Łódź

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Łódź. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Kraków do Łódź?

Skąd odjeżdżają autobusy do Łódź?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Kraków do Łódź to Krakow Central Bus Station, Krakow Balice Airport, Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18, M.D.A. St. G4 and Kraków MDA i Lodz Kaliska Bus Station, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 203/205, WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14 and Lodz (Łódź) Fabryczna.

Cena biletu Kraków - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
42 zł42 zł47 zł42 zł Więcej 30 zł42 zł
Więcej 30 zł38 zł38 zł Więcej Więcej Więcej

Jako że podróż z Kraków do Łódź nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kraków do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Kraków z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Kraków do Łódź, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Na trasie z Kraków do Łódź dostępnych jest 3 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 16:10, a ostatni o 19:09. Podróż trwa średnio 4 hours and 15 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 8 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Łódź?

Z przewoźnikiem Leo Express, KRYSTIAN ŚLEBOCKI SAND-BUS, VOYAGER TRANSPORT, AD Euro-Trans and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Kraków do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.