Znajdź autobus z Kraków do Lublin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34,13zł
Czas podróży 5 h 17 min
Połączenia dla każdego dnia 26
Pierwszy odjazd: 06:10
Ostatni odjazd: 21:00
Odległość 228km

Znajdź połączenie autobusowe z Kraków do Lublin na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Lublin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Kraków do Lublin?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kraków do Lublin?

Autobusy z Kraków do Lublin wyjeżdżają ze stacji Kraków MDA, Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18 and Główny i przyjeżdżają na stację Lublin, Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6 and Al. Tysiąclecia 6.

Cena biletu Kraków - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 47 zł47 zł47 zł47 zł47 zł47 zł
Więcej 35 zł Więcej Więcej 42 zł Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kraków do Lublin, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Kraków z Lublin: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Kraków do Lublin dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 4 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Lublin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń autobusowych między Kraków a Lublin. Zauważ, że 4 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Kraków do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 06:12, a ostatni o 17:03. Podróż trwa 5 hours and 18 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours and 20 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Kraków do Lublin?

You can travel by bus from Kraków to Lublin with FlixBus, ExpressBus LW and BP Tour.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.