Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Kraków do Stalowa Wola Starting from 31,25 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Stalowa Wola

Odkryć

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Stalowa Wola

Jeśli szukasz biletów z Kraków do Stalowa Wola w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Kraków do Stalowa Wola?

Bilety autobusowe z Kraków do Stalowa Wola kosztują średnio 40,22 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Kraków do Stalowa Wola za jedyne 31,25 zł.



Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Stalowa Wola?

Do partnerów virail należy również PKS Bilgoraj and Trans hans, oferujący przewozy na trasie z Kraków do Stalowa Wola.

Kraków do Stalowa Wola przez autobus

Najlepsza cena 33,07 zł
Czas podróży 3 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd 08:45
Ostatni odjazd 20:35
Odległość 161 km

Cena biletu Kraków - Stalowa Wola dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Więcej
Więcej
Jutro
Więcej
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Za 4 dni
33,07 zł
40,81 zł
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
10
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
31,25 zł
Cena maksymalna
41,34 zł

Kraków - Stalowa Wola

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Autobus

33,07 zł

Data
Piątek 10 Grudzień 2021
PKS Bilgoraj-logo
Krakow Krakow bus station, Bosacka St 18 - Stalowa Wola Bus station (parking), ul. gen. Leopolda Okulickiego
15:30 - 19:01
PKS Bilgoraj
3h 31min
CO2: 5.15kg
Najtaniej
PKS Bilgoraj-logo
PKS Bilgoraj
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 31 min
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 - Stalowa Wola Bus station (parking), ul. gen. Leopolda Okulickiego
15:30 - 19:01
33,07 zł
Trans hans-logo
Trans hans
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 30 min
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 - Stalowa Wola Bus station, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
15:45 - 19:15
41 zł
Trans hans-logo
Trans hans
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 15 min
Krakow Bus stop, plac Centralny Ronalda Reagana - Stalowa Wola Bus station, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
16:00 - 19:15
41 zł
Trans hans-logo
Trans hans
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 20 min
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 - Stalowa Wola Bus station, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
18:55 - 22:15
41 zł
Trans hans-logo
Trans hans
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 5 min
Krakow Bus stop, plac Centralny Ronalda Reagana - Stalowa Wola Bus station, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
19:10 - 22:15
41 zł
Trans hans-logo
Trans hans
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 15 min
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 - Stalowa Wola Bus station, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:20 - 23:35
41 zł
Trans hans-logo
Trans hans
bezpośredni
Czas podróży: 3 h
Krakow Bus stop, plac Centralny Ronalda Reagana - Stalowa Wola Bus station, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:35 - 23:35
41 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Kraków do Stalowa Wola?

Średnia długość podróży to 3 h 19 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Stalowa Wola w :3 h. Pierwszy autobus odjeżdża o 15:30, a ostatni o 20:35.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kraków do Stalowa Wola?

Autobusy z Kraków wyjeżdżają ze stacji Krakow Krakow bus station, Bosacka St 18, Krakow Bus stop, plac Centralny Ronalda Reagana and Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 i przyjeżdżają na stację Stalowa Wola Bus Station (parking), Ul. Gen. Leopolda Okulickiego, Stalowa Wola Bus station, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3 and Stalowa Wola Bus Stop Okulickiego - Bus Station (PKS), Leopolda Okulickiego Street.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kraków do Stalowa Wola, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kraków do Stalowa Wola?

Dostępnych jest 12 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Stalowa Wola. Większą część tych połączeń, dokładniej 12, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Stalowa Wola dostępnych jest 12 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback