Znajdź autobus z La Spezia do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z21,34zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 21,34zł
Czas podróży 2 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 11:10
Ostatni odjazd: 11:10
Odległość 80km

Znajdź swój autobus z La Spezia do Genua na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z La Spezia do Genua z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z La Spezia do Genua?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z La Spezia do Genua od 4,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z La Spezia do Genua wynoszą średnio 7,00 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Genua?

Przy podróży na trasie z La Spezia do Genua, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, La Spezia oraz Genoa (Piazza Della Vittoria) and Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station).

Cena biletu La Spezia - Genua dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z La Spezia do Genua


Jako że podróż z La Spezia do Genua nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z La Spezia do Genua, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Podróż autobusem do La Spezia z Genua: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z La Spezia do Genua, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Na trasie z La Spezia do Genua dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z La Spezia do Genua?

Średnia długość podróży to 2 hours and 22 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Genua w 2 hours and 15 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 11:09, a ostatni o 11:09.

Przejazd autobusowy z La Spezia do Genua: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z La Spezia do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.