Znajdź autobus z Legnica do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Wrocław
z9 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 9 zł
Czas podróży 1 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 07:45
Ostatni odjazd: 07:55
Odległość 62km

Znajdź połączenie autobusowe z Legnica do Wrocław na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Legnica do Wrocław.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Legnica do Wrocław?

Bilety autobusowe z Legnica do Wrocław kosztują średnio 25,02 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Legnica do Wrocław za jedyne 1,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Wrocław?

Przy podróży na trasie z Legnica do Wrocław, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Legnica oraz Wroclaw Airport, Wrocław DA and Wroclaw Plac Grunwaldzki.

Cena biletu Legnica - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
15 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 13 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 9 zł

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Legnica do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jako że podróż z Legnica do Wrocław nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Legnica?

Na trasie z Legnica do Wrocław, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Legnica do Wrocław, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Legnica do Wrocław?

Podróż z Legnica do Wrocław zajmuje około 1 hour and 43 minutes, lub nawet 1 hour and 10 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Legnica o 07:11, a ostatni o 07:10.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Legnica - Wrocław?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.