Znajdź autobus z Leszno do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kraków

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 42,99 zł
Czas podróży 7 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 08:40
Ostatni odjazd 13:00
Odległość 307 km

Znajdź swój autobus z Leszno do Kraków na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Leszno do Kraków z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Leszno do Kraków?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Leszno do Kraków od 42,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Leszno do Kraków wynoszą średnio 74,92 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 80 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Leszno do Kraków

O której odjeżdżają autobusy do Kraków?

Średnia długość podróży to 7 h 13 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w :6 h 25 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 08:40, a ostatni o 13:00.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Leszno do Kraków, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kraków z Leszno?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Leszno do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Leszno a Kraków. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.