Znajdź autobus z Leszno do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z4,23zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4,23zł
Czas podróży 1 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 06:35
Ostatni odjazd: 23:15
Odległość 88km

Znajdź swój autobus z Leszno do Wrocław na virail

Jeśli szukasz biletów z Leszno do Wrocław w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Leszno do Wrocław?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Leszno do Wrocław od 0,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Leszno do Wrocław wynoszą średnio 3,49 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Leszno do Wrocław to Leszno i Wrocław DA, Wroclaw Airport and Wrocław Główny.


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Leszno do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Leszno?

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Leszno do Wrocław?

Pierwszy autobus do Wrocław odjeżdża o 06:09, a ostatni o 21:05. Podróż trwa 2 hours and 46 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 40 minutes.

Przejazd autobusowy z Leszno do Wrocław: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus and Rozklad oferujący przejazdy do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.