Znajdź autobus z Leszno do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,66zł
Czas podróży 3 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 06:35
Ostatni odjazd: 23:15
Odległość 88km

Znajdź swój autobus z Leszno do Wrocław na virail

Jeśli szukasz biletów z Leszno do Wrocław w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Leszno do Wrocław?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Leszno do Wrocław od 6,00 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Leszno do Wrocław wynoszą średnio 5,20 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Leszno do Wrocław to Leszno i Wrocław DA, Wroclaw Airport and Wrocław Główny.

Cena biletu Leszno - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
10 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 11 zł Więcej
13 zł Więcej 9 zł Więcej Więcej 9 zł Więcej

Autobusy z Leszno do Wrocław


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Leszno do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Leszno?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Leszno do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Leszno do Wrocław, dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Leszno - Wrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Leszno o 06:09, a ostatni o 23:09. Podróż trwa średnio 3 hours and 21 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 40 minutes.

Przejazd autobusowy z Leszno do Wrocław: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus and Rozklad, oferujący przewozy na trasie z Leszno do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.